Vaikų dantų gydymas

Didžiausias dėmesys šiandien odontologijoje turėtų būti skiriamas mažųjų pacientų dantų sveikatai ir profilaktikai. Sveiki pieniniai dantys svarbūs nuolatinių dantų vystymuisi, todėl vaiko dantų sveikata reikėtų susirūpinti vos išdygus pirmiesiems pieniniams dantukams.

Odontologijos klinikoje „Baltaok“ rūpinamės mažylių dantukais. Čia vaikų laukia draugiški, kompetentingi gydytojai odontologai, vaikų dantų gydymas be baimės ir nemalonių emocijų.

Kaip paruošti vaiką vizitui?

Dalinamės praktiniais patarimais, kad pirmasis mažojo paciento susitikimas su dantų gydytoju praeitų be streso:

 • Skatinkite malonias asociacijas. Apsilankymas pas odontologą vaikui neturi būti bausmė. Verta pasiūlyti paskatinimą už gerą vaiko elgesį vizito pas odontologą metu. Tai padės motyvuoti Jūsų mažylį, suteiks teigiamų asociacijų.
 • Būkite atviri. Paaiškinkite vaikui apie sveikų dantukų svarbą. Negąsdinkite vaiko, tačiau nebandykite savo vaiko įtikinėti, kad nieko neskaudės. Tai tik dar labiau sužadins baimę. Verčiau papasakokite vaikams, kad gydytojas odontologas skaičiuoja dantukus, juos patikrina ir jei reikia, gydo.
 • Papasakokite apie kliniką. Artėjant apsilankymui klinikoje, paruoškite vaiką vizitui. Iš anksto parodykite klinikos ir gydytojų nuotraukas, papasakokite, ko tikėtis atsisėdus į paciento kėdę.
 • Vaiko gydymą patikėkite patyrusiems, draugiškiems specialistams. Nors vaikų ir suaugusiųjų dantų ligų gydymas mažai kuo skiriasi, ne kiekvienas odontologas gali gydyti mažųjų pacientų dantukus. Gydytojos Ernesta ir Gintarė lengvai randa bendrą kalbą su bet kokio amžiaus pacientais ir greitai bei neskausmingai išsprendžia visas mažųjų pacientų problemas.

Ko tikėtis vizito metu?

Pirmojo vizito pas odontologą metu specialistas tėvams paaiškina, kaip prižiūrėti vaikų dantis, supažindina su taisyklinga mityba, kuri yra labai svarbi siekiant išvengti dantų ėduonies vystymosi. Jei pirmieji vaiko vizitai pas odontologą bus trumpi ir neskausmingi, mažylis nebijos lankytis pas odontologą ir ateityje.

Štai todėl labai svarbu, kad pirmieji vaiko vizitai pas odontologą įvyktų ne tuomet, kai mažiesiems pradeda skaudėti dantis, bet siekiant profilaktiškai patikrinti dantukus. Vaikams rekomenduojame atvykti į profilaktinę apžiūrą kas pusę metų.

Vaikų odontologijos kainos

 • Pieninio danties plombavimas – 40 – 50 eur.
 • Pieninio danties šalinimas – 40 eur.
 • Pieninio danties kanalų gydymas – 40 eur.

DUK

Registruotis konsultacijai

  Sutinku su privatumo politika.

  Meniu