Dantų balinimas

Klinikoje naudojame PHILIPS ZOOM sistemą. Svarbu žinoti, kad balinant dantis su PHILIPS ZOOM sistema bus naudojamas tik 6 proc. vandenilio peroksidas – tai lygiai tokia pati koncentracija kaip balinant dantis namuose. Įprastai klinikose naudojamas 20 proc. – 45 proc. vandenilio peroksidas, kuris įtakoja dantų jautrumą. PHILIPS ZOOM balinimo sistema ne tik efektinga, bet saugi ir neskausminga.

Svarbu žinoti, kad prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina – svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo.

Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje dantų balinimas gali būti tęsiamas namuose. Pagaminus Jums individualias kapas ir įsigijus balinimo produktus, juos galima naudoti kaip palaikomąją priemonę po dantų balinimo klinikoje arba norint įgyti akivaizdžiai baltesnę šypseną be profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje. Dantų balinimo namuose rinkinių sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios balinimo gelio sudedamosios dalys mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio.

Dantų balinimas kapomis nakties metu

Procesas vyksta palengva, todėl kapa su dantų balinimo geliu turi būti laikoma 4-6 valandas. Gelio sudėtis – 16% karbamido peroksido (atitinka 5,8% vandenilio peroksido).
Rezultatas pasiekiamas per 10-14 dienų laikotarpį.

Dantų balinimas kapomis dienos metu

Dieninis dantų balinimas yra greitesnio poveikio už naktinį dantų balinimą kapomis tinkamas greitesnio rezultato norintiems žmonėm. Kapas su 6 proc. vandenilio peroksidu užsidėti galima 2 kartus per dieną po 30 min.
Rezultatas pasiekiamas per 7 – 10 dienų laikotarpį.

Svarbu nepamiršti, jog prieš atliekant dantų balinimo procedūrą, būtina gydytojo odontologo konsultacija ir klinikinis ištyrimas. Tokios dantų restauracijos kaip užpildai, vainikėliai, tiltai laminatės nėra balinami. Po procedūros jos gali būti pakeistos, atsižvelgiant į naująją dantų spalvą. ZOOM! dantų balinimo procedūra nerekomenduojama pacientams, kurių burnos higiena prasta, taip pat turintiems kariozinių, abrazinių dantų pažeidimų ar sergantiems dantenų ligomis. Beje, procedūra neatliekama neščioms, maitinančioms moterims.

Registruotis konsultacijai

    Sutinku su privatumo politika.

    Meniu