Dantų balinimas

Balta, daili šypsena yra geros sveikatos ir pasitikėjimo savimi simbolis. Jeigu norite pakoreguoti dantų spalvą, turime sprendimą. Greitas, saugus dantų balinimas gydytojo kabinete arba kapomis namuose – tai skirtingi metodai, kurie suteikia nepriekaištingus rezultatus saugiai ir be skausmo!

Kabinetinis balinimas

Klinikoje naudojame PHILIPS ZOOM sistemą. Štai ką svarbu žinoti:

 • Saugus balinimas. Vienas svarbiausių aspektų renkantis balinimo procedūras – saugios, sertifikuotos priemonės. Balinant dantis su PHILIPS ZOOM sistema bus naudojamas tik 6 proc. vandenilio peroksidas – tai lygiai tokia pati koncentracija kaip balinant dantis namuose. Balinimas pasitelkus PHILIPS ZOOM sistemą nedirgina dantenų, nepažeidžia dantų emalio ir nekenkia dantų bei burnos sveikatai.
 • Greiti rezultatai. Norint džiaugtis dantų baltumu, neteks ilgai laukti. Kabinetinis dantų balinimas PHILIPS ZOOM sistema suteikia greitai matomą rezultatą. Procedūra trunka apie 2 valandas.
 • Jokio dantų jautrumo. Įprastai klinikose naudojamas 20 proc. – 45 proc. vandenilio peroksidas, kuris įtakoja dantų jautrumą. PHILIPS ZOOM balinimo sistema ne tik efektinga, bet saugi ir neskausminga.
 • Individualus gydymas. Odontologai gali pritaikyti balinimą pagal Jūsų poreikius, atsižvelgiant į dantų atspalvį, jautrumą ir pageidaujamą rezultatą. Pritaikant balinimo gelio intensyvumą ir procedūros trukmę, užtikrinami optimalus rezultatai be diskomforto.
 • Ilgalaikiai rezultatai. Nors procedūros rezultatai gali skirtis, Philips Zoom dantų balinimas suteikia ilgai išliekantį efektą. Pacientui rūpinantis burnos higiena, dantų švara ir kartais atliekant palaikančias balinimo procedūras, balta šypsena pavyks džiaugtis ne vienerius metus!

PHILIPS ZOOM derinimas su balinimo kapomis

Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje dantų balinimas gali būti tęsiamas namuose. Pagaminus Jums individualias kapas ir įsigijus balinimo produktus, juos galima naudoti kaip palaikomąją priemonę po dantų balinimo klinikoje arba norint įgyti akivaizdžiai baltesnę šypseną be profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje.

Dantų balinimo namuose rinkinių sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios balinimo gelio sudedamosios dalys mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio.

Balinimas kapomis nakties metu

Ne visi pacientai renkasi kabinetinį balinimą. Jeigu norite balinti dantis Jums patogiu metu, namuose, rekomenduojame balinimą naudojant specialias balinimo kapas. Atsakome, ką būtina žinoti apie šią procedūrą:

 • Kapos gaminamos individualiai. Prieš pradedant balinimą, nuskenuojamas jūsų dantų atvaizdas. Pagal jį pagaminamos dantų anatomiją idealiai atitinkančios balinimo kapos, kurios yra patogios, gerai priglunda prie dantų ir suteikia tolygų rezultatą.
 • Dieninis ir naktinis balinimas. Kapas galite nešioti skirtingai: dieną arba naktį. Abu šie metodai turi savo privalumų ir trūkumų, todėl juos turėtumėte aptarti su gydytoju.
 • Dantų balinimas kapomis dienos metu suteikia greitesnį efektą. Dieninis dantų balinimas suteikia greitesnį poveikį, lyginant su naktiniu dantų balinimu kapomis, todėl rekomenduojamas greitesnio rezultato norintiems žmonėm. Kapas su 6 proc. vandenilio peroksidu užsidėti galima 2 kartus per dieną po 30 min. Rezultatas pasiekiamas per 7 – 10 dienų laikotarpį.
 • Rezultatai naudojant naktines kapas pasiekiami šiek tiek lėčiau. Procesas vyksta palengva, todėl kapa su dantų balinimo geliu turi būti laikoma 4-6 valandas. Gelio sudėtis – 16 proc. karbamido peroksido (atitinka 5,8 proc. vandenilio peroksido). Rezultatas pasiekiamas per 10 – 14 dienų laikotarpį, tačiau sumažinama dantų jautrumo rizika.

Pasiruošimas dantų balinimui

Nors šiai procedūrai nereikia ilgo ir sudėtingo pasiruošimo, verta atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

 • Reikalinga gydytojo konsultacija. Kad ir kokį balinimo metodą norėtumėte rinktis, prieš atliekant šią procedūrą, būtina gydytojo odontologo konsultacija ir klinikinis ištyrimas.
 • Atlikite profesionalią burnos higieną. Prieš bet kurį dantų balinimą, profesionali burnos higienos procedūra yra būtina – svarbu pašalinti visas apnašas ir akmenis, kad dantys išbaltų tolygiai ir visur vienodai. Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti ne anksčiau negu dvi savaitės iki dantų balinimo.
 • Suplanuokite plombų ir kitų restauracijų keitimą. Tokios dantų restauracijos kaip užpildai, vainikėliai, tiltai laminatės nėra balinami. Po procedūros jos gali būti pakeistos, atsižvelgiant į naująją dantų spalvą.

Kontraindikacijos

Nors su gydytojo odontologo priežiūra atliekamas balinimas yra saugus, PHILIPS ZOOM dantų balinimo procedūra nerekomenduojama pacientams, kurių burnos higiena prasta, taip pat turintiems kariozinių, abrazinių dantų pažeidimų ar sergantiems dantenų ligomis. Ši procedūra taip pat neatliekama nepilnamečiams, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims.

Dantų balinimo kaina

 • Dantų balinimas Philips Zoom lempa (abu žandikauliai) – 240 eur.
 • Balinimo kapa – 60 eur.
 • Balinimo medžiaga kapoms (balinimui namuose) – 20 eur.

DUK

Registruotis konsultacijai

  Sutinku su privatumo politika.

  Meniu