Rentgenologiniai tyrimai

Dentalinės rentgeno nuotraukos

Dentalinės rentgeno nuotraukos atliekamos tada, kai prireikia įvertinti vieno ar kelių dantų būklę, šaknų kanalų ilgį ir išsidėstymą, bei kaulinių kišenių gylį.
Mūsų klinikoje naudojamas skaitmeninis rentgenas, kuris pasižymi ženkliai (nuo 4 iki 10 kartų) sumažinta spinduliavimo dozė, reikalinga kokybiškai rentgeno nuotraukai.
Taip pat skaitmeninis rentgenas išsiskiria savo greičiu ir komfortu. Rentgeno tyrimas atliekamas odontologo kėdėje, o rentgeno nuotrauka iš karto matoma kompiuterio ekrane ir ji lieka išsaugota klinikos duomenų bazėje. Nuotrauką galima įrašyti į kompiuterinę laikmeną ar persiųsti pacientui elektroniniu paštu.

Panoraminės rentgeno nuotraukos

Panoraminės nuotraukos reikalingos beveik visais atvejais, sudarant gydymo planą, nes jos yra pagrindinės apžvalginės dantų rentgeno nuotraukos. Jos leižia matyti dantų būklę, įvertinti dantų šaknų būklę, pamatyti gydytus dantų šaknų kanalus, nustatyti, kur yra patirpęs kaulas, bei įvertinti protinių dantų poziciją. Panoraminės rentgeno nuotraukos būtinos planuojant trūkstamų dantų atsatymą.

Registruotis konsultacijai

    Sutinku su privatumo politika.

    Meniu