Profesionali burnos higiena

Tai efektyviausia apsauga nuo dantų ėduonies, gleivinės ir periodonto ligų. Procedūros metu atliekamas audinių būklės įvertinimas, minkštojo ir mineralizuoto viršdanteninio ir podanteninio apnašo pašalinimas ultragarso ir rankiniais instrumentais, dantų šaknų nulyginimas, pigmentinio apnašo pašalinimas „air flow“  sistema, dantų ir plombų paviršių poliravimas pasta su fluoru, individualios burnos ertmės higienos metodų parinkimas ir mokymas, periodiška atlikimo kontrolė.

Ant dantų paviršiaus nuo maisto likučių dažnai susidaro nepastebimos minkštos dantų apnašos, kuriose kaupiasi daugybė mikroorganizmų. Jeigu šios minkštos apnašos laiku nenuvalomos dantų šepetėliu, arba jos kaupiasi šepetėliu nepasiekiamose vietose, po kurio laiko mineralizuojasi ir tampa kietomis dantų apnašomis dar vadinamomis dantų akmenimis (konkrementais).

Dantų akmenys, tai mikrobų buveinė kurie būdami ant dantų emalio jį pažeidžia ir dantys pradeda gesti. Taip pat jie dirgina dantenas ir sukelia jų pakitimus. Nepašalinus minkštųjų apnašų ir akmenų, rizikuojame susirgti periodonto ligomis. Pirmieji dantenų ligų simptomai yra kraujuojančios dantenos. Ankstyvoji dantenų ligos stadija vadinama gingivitu. Šioje stadijoje liga gali būti išgydyta, pradėjus taikyti individualios bei profesionalios burnos higienos procedūras.

Periodonto ligos yra neskausmingos, todėl galime nejusti ir nežinoti apie jų buvimą. Periodontitas sukelia gilesnius dantenų ir kaulo pažeidimus. Sergant periodontitu dantys tampa paslankūs, iškrenta patys arba juos tenka šalinti odontologo kabinete. Užkirsti kelią periodonto ligoms padeda profesionali burnos higiena.

Reguliarūs vizitai pas burnos higienistą padės jums išvengti dantų problemų ir sutaupyti pinigų kuriuos ateityje išleistumėte brangioms dantų taisymo ar protezavimo procedūroms.

Registruotis konsultacijai

    Sutinku su privatumo politika.

    Meniu