Implantacija, dantų šalinimas,

Mūsų klinikoje atliekamos įvairios chirurginės procedūros:

  • dantų ir jų šaknų šalinimas
  • retinuotų dantų, dantų užuomazgų operacinis šalinimas
  • įvairių dantų ir žandikaulių uždegiminių ligų chirurginis gydymas
  • žandikaulių kaulinių išaugų (egzostozių) šalinimas

Visos chirurginės operacijos atliekamos taikant vietinę nejautrą. Atliekama gijimo laikotarpio ir profilaktikos kontrolė.

Dantų implantacija

Danties implantas tai titano lydinio sraigtas, chirurginiu būdu įsodintas į žandikaulį (viršutinį ar apatinį). Sraigtinis implantas savo forma yra panašus į danties šaknį ir tarnauja kaip stabili atrama dirbtiniams dantų vainikėliams. Funkcionuojantis implantas paskirsto kramtymo krūvį aplinkiniams audiniams, stimuliuoja kaulą- taip yra sustabdomas žandikaulių nykimas bei išsaugomas apatinio veido trečdalio minkštųjų audinių kontūras. Implantų pagalba kramtymo funkcija atkuriama netekus vieno, kelių ar net daugelio ir visų dantų.

Prieš implantaciją pacientas yra konsultuojamas protezuojančio gydytojo odontologo ir implantologo bei kruopščiai ištiriamas. Pasitaiko atvejų, kai dėl rimtų bendrinių susirgimų implantacija negalima arba turi būti atidėta, kol paciento sveikatos būklė pagerėja, todėl labai svarbu implantologui pateikti kuo išsamesnę informaciją apie savo sveikatos būklę, esamus ar buvusius susirgimus.

Priklausomai nuo implantacijos vietos ir defekto dydžio gali būti atliekamos papildomos procedūros:

Atliekant implantaciją priekinių dantų srityje gali būti reikalingas papildomas kaulas ir dantenų plastika estetikos tikslu.
Sriegiant implantą viršutiniame žandikaulyje prieškrūminių ir krūminių dantų srityje gali būti atliekama sinuso pakėlimo operacija.
Esant kaulo atrofijai gali būti atliekama kaulo bloko persodinimo operacija ar naudojamas kaulo pakaitalas.

Implantacijos procedūra paprastai atliekama vietinėje nejautroje, vieno implanto įsriegimas užtrunka iki valandos. Implanto prigijimui reikia 3- 6 mėn., tuomet galima protezuoti.

Implantuotų dantų priežiūrai turi būti skiriamas pakankamas dėmesys- nuolatinis, kruopštus visų dantų ir implantų higieninis valymas priemonėmis, kurias rekomenduoja odontologas ar higienistas. Tokiu būdu galime būti tikri, kad implantas tarnaus jums ilgus metus.

Registruotis konsultacijai

    Sutinku su privatumo politika.

    Meniu